سرخط ویژه
خانه / اخبار / گزارش شماره (۷) قرارگاه مردمی مبارزه با کرونا دامغان

گزارش شماره (۷) قرارگاه مردمی مبارزه با کرونا دامغان

🔻جلسه قرارگاه مردمی مبارزه با بیماری کرونا- دامغان با ریاست رضا زارع زاده رییس شورای اسلامی شهر ، دکتر اکبری فر معاون دارویی شبکه بهداشت و درمان شهرستان، دکتر ابراهیمیان معاون درمان شبکه بهداشت و درمان و دیگر اعضای قرارگاه ، ساعت ۱۰/۳۰ روز چهارشنبه ۱۳۹۹/۲/۱۷ در سالن جلسات شورای شهر دامغان برگزار شد.

در این نشست که با هدف هم اندیشی و تصمیم گیری در خصوص نحوه استمرار فعالیت بخش های مختلف قرارگاه مردمی برگزار شد ابتدا رضا زارع زاده رییس قرارگاه مردمی ضمن عرض تسلیت (غیابی) به آقای مهندس علی اصغر هراتی عضو پشتیبانی و همچنین تشکر از ادمین های فعال ستاد خبری ، به تبیین دستور جلسه پرداخت و سپس اعضا نظرات و دیدگاههای خود را بیان کردند.

🔹در پایان این جلسه موارد ذیل مصوب گردید:

– از آنجا که ادامه کار فروشگاه عرضه محصولات بهداشتی شخصی ، مواد ضد عفونی، ماسک، و …. با توجه به فراوانی عرضه در سطح شهر دیگر ضروری به نظر نمیرسد، قرارگاه ضمن تشکر از عوامل عرضه که نقش تاثیر گذاری در سهولت دسترسی همشهریان در روزهای اوج بیماری کرونا داشتند، به فعالیت این مرکز خاتمه داده و محل مذکور به بهزیستی دامغان برگردانده شود.

– با توجه به وضعیت فعلی و کاهش تعداد بیماران کرونایی در دامغان ، قرارگاه مردمی مبارزه با کرونا تصمیم گرفت به کار خویش پایان دهد و مقرر گردید ادامه فعالیت های هدفمند و با برنامه خود را با ارتقای کمی و کیفی فعالیت های کمیسیون بهداشت و درمان شورای شهر استمرار بخشد.

– در باره گروه تلگرامی پویش مردمی مبارزه با کرونا و ستاد خبری قرارگاه به جهت لزوم وجود منبع موثق و به روز و فراگیر برای اطلاع‌رسانی درخصوص مسائل عمومی شهر و همچنین اخبار حوزه بهداشت و درمان مقرر شد در جلسه دیگری با حضور فعالین این بخش در مورد چگونگی ادامه کار این گروه مجازی تصمیم‌گیری و اعلام عمومی شود .

-در این نشست همچنین تک تک اعضا نقطه نظرات و پیشنهادهای خود را در مورد نشست پیش رو در فرمانداری؛ با حضور دکتر نوید دانایی رییس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان با موضوع ارتقا سطح بهداشت و درمان شهرستان و موضوع بیمارستان رضایی بیان کردند تا پیشنهادات توسط ریاست جلسه جمع بندی و ارایه گردد.

-در مورد باقیمانده وجه کمک های خیرین مردمی در حساب مشترک قرارگاه نیز مقرر گردید دکتر ابراهیمیان با استعلام از بیمارستان و معرفی دیگر اقلام مورد نیاز ، با هماهنگی، نسبت به خرید جدید اقدام لازم را انجام دهد.

جلسه قرارگاه مردمی مبارزه با کرونا با صلوات بر محمد و آل محمد ساعت ۱۲/۳۰ پایان یافت.

قرارگاه مردمی مبارزه با کرونادامغان

bigtheme