پنجمین جشنواره ملی پسته ، با برپایی نمایشگاه سوغات و مواد غذایی و ادوات کشاورزی در دامغان آغاز می شود

دامغان_ دبیر پنجمین جشنواره ملی پسته ایران_ دامغان از برپایی نمایشگاه سوغات و مواد غذایی و ادوات کشاورزی در خلال برگزاری این جشنواره از ۱۲ تا ۱۶ شهریور ماه سالجاری در شهرستان دامغان خبرداد.

رضا زارع زاده در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری مهر در شهرستان دامغان اظهار داشت: این نمایشگاه از صبح روز دوشنبه ۱۲ شهریور و با برپایی ۲۰۰ غرفه در محل بوستان سلامت و مجموعه سالن مدیریت بحران شهرداری دامغان با حضور مسئولان استانی و شهرستانی رسما افتتاح و در معرض بازدید اقشار مختلف مردم قرار خواهد گرفت.

وی اضافه کرد: از ویژگی های ممتاز و حائز اهمیت در برگزاری امسال نمایشگاه می توان به حضور ۹ استان کشور اشاره داشت که مواد غذایی و صنایع دستی استان های خود را به این نمایشگاه می آورند و مردم می توانند نیازهای خود را با حضور در این نمایشگاه تامین کنند.

زارع زاده با بیان اینکه الویت اساسی در واگذاری غرفه ها در نمایشگاه پنجم با تولید کنندگان بومی است اظهار داشت: حضور غرفه داران در نمایشگاه نسبت به دوره های قبل برپایی نمایشگاه از رشد ۳ برابری برخوردار است.

دبیر پنجمین جشنواره ملی پسته ایران_ دامغان به حضور هنرمندانی از استان های سیستان بلوچستان، سمنان، مازندران، تهران، خراسان رضوی و گلستان در خلال برگزاری جشنواره خبر داد و گفت: تجلیل و تقدیر از ۵ باغدار و ۳ تولید کننده برتر پسته و حضور ۱۰ گروه اقتصادی با دعوت از ۴۰ کشور که می توان به حضور ۵ سفیر و رایزن اقتصادی به دیگر برنامه های جنبی پنجمین جشنواره ملی پسته ایران_ دامغان اشاره داشت.

خبر : سید علی میرعمادی نماینده و خبرنگار خبرگزاری مهر در شهرستان دامغان .

توسط admin