سرخط ویژه
خانه / اخبار / نشست مشترک اداره آموزش و پرورش، شهرداری و شورای اسلامی شهر دامغان

نشست مشترک اداره آموزش و پرورش، شهرداری و شورای اسلامی شهر دامغان

نشست مشترک اعضای شورای اسلامی شهر، شهردار و معاونت حقوقی و فنی شهرداری و ریاست آموزش و پرورش بهمراه تنی چند از معاونت های شهرداری در روز چهارشنبه ۲۵ تیرماه ۱۳۹۹ در محل شورای اسلامی شهر برگزار و بعد از بحث و تبادل نظر در مورد مسائل مبتلا به، مصوبات ذیل به تصویب رسید:

الف- درخصوص تعریض زمین مدرسه اختری به مساحت ۵۲ مترمربع، مقررشد موضوع توسط شهرداری از اداره اوقاف پیگیری گردد و نیز آموزش و پرورش بررسی و اعلام نماید که آیا مابقی ملک را برای کاربری آموزشی احتیاج دارد یا خیر؟

ب- با توجه به کمبود فضای آموزشی در مسکن مهر مقررشد نامه نگاری لازم با استانداری، مسکن و شهرسازی و اداره کل آموزش و پرورش توسط شورای اسلامی شهر صورت پذیرد.

ج- با توجه به مشکلات موجود در ساخت و ساز مدرسه جدیدالاحداث در شهرک بوستان، مقرر گردید شهرداری پاسخ استعلام ادارات خدمت رسان را مبنی بر بلامانع بودن واگذاری انشعابات صادر نماید تا بعد از رفع ابهامات موجود، پروانه ساخت و ساز صادر گردد.

د- درخصوص تعریض خیابان فرهنگ ( که ساختمان اداره آموزش و پرورش باید عقب نشینی نماید) مقررشد ابعاد موضوع توسط اداره آموزش و پرورش بررسی و در جلسه مشترک چهارشنبه هفته بعد مورخ ۹۹/۵/۱ تصمیم گیری شود.

هـ- مقررشد درخصوص زمین موسوم به ” حبیبان ” در منطقه سراوری جنوبی پیگیری لازم توسط شهرداری از اداره آموزش و پرورش صورت پذیرد.

bigtheme