سرخط ویژه
خانه / اخبار / مصوبات جلسه ۱۶۱ – ۹۸/۰۲/۰۸ شورای اسلامی شهر دامغان

مصوبات جلسه ۱۶۱ – ۹۸/۰۲/۰۸ شورای اسلامی شهر دامغان

در این جلسه ۳۴ نامه وارده از ادارت، نهادها و شهروندان قرائت و بررسی گردید و اخذ تصمیمات، مصوبات ذیل به تصویب رسید.

بمناسبت نهم اردیبهشت ماه سالروز تشکیل شوراها، از اعضای شورای اسلامی شهر دامغان با حضور مهندس نصرتی شهردار دامغان تجلیل بعمل آمد.

نصرتی شهردار دامغان در معیت تعدادی از مسئولین دوایر شهرداری عصر روز یکشنبه ۸ اردیبهشت ماه با حضور در صحن علنی شورای اسلامی شهر، ضمن دیدار و گفتگو با رئیس و اعضای شورا، از زحمات و تلاش های آنان  تقدیر و تشکر نمود.

نصرتی ضمن تبریک روز شوراها، بر تعامل بیش از پیش شورا و شهرداری در سالهای اخیراشاره کرد و نتیجه این تعامل مثبت را تحقق بودجه سالیانه شهرداری و ارایه خدمات نسبتا قابل قبول برای شهروندان عزیزارزیابی کرد؛  ایشان  همچنین بر تلاش شهرداری در جهت نیل به اهداف و مصوبات شورای شهر تاکید کرد.

در ادامه رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر نیز از خدمات شهردار محترم و همکارانشان تقدیر و تشکر کردند. در این مراسم معاون و تعدادی از مسئولین واحدهای شهرداری وی را همراهی می کردند.

۱- در رابطه با ایام بزرگداشت مقام معلم و به منظور ارج نهادن به جایگاه رفیع این قشر ساعی و گرانقدر، بعد از مذاکره و تبادل نظر مقرر گردید چنانچه فرهنگیان محترم جهت پرداخت عوارض پسماند مراجعه و اقدام نمایند، از ۵% تخفیف تشویقی برخوردار شوند.

۲- درخصوص نامه شماره ۱۸/   ۰۰۶۲۰/   ۹۸ مورخ ۰۳/   ۰۲/   ۹۸ مربوط به پلاک ثبتی ۹/   ۲۵۱۵ که دارای ۰۵/   ۲۸ مترمربع تعریض می باشد، و مصوبه ۱۱۱۱-۲۱۵۹-۹۷ مورخ ۰۱/   ۱۲/   ۹۷ در رابطه با آن به تصویب رسیده است، موضوع بررسی و با قیمت کارشناسی برای هر مترمربع بیست و سه میلیون ریال موافقت گردید.

bigtheme