خانه / مصوبات شورا 1399 / مصوبات جلسه شماره ۳۲۳ مورخ ۹۹/۱۲/۰۲ شورای اسلامی شهر

مصوبات جلسه شماره ۳۲۳ مورخ ۹۹/۱۲/۰۲ شورای اسلامی شهر

۱-در خصوص نامه ی شماره ی ۲۰۶۰ مورخ۹۹/۱۱/۳۰ وارده از سوی تعدادی کثیری از شهروندان در رابطه با رسیدگی فوری به مشکلات درمانی و کمبود پزشک در شهرستان موضوع بررسی و نامه جهت بررسی و انعکاس نتیجه به شبکه بهداشت و درمان ارجاع شد.

۲-در خصوص نامه ی شماره ی ۶۸۰۱ مورخ ۹۹/۱۲/۰۲ در رابطه با درخواست شهرداری مبنی بر تقسیط بهای املاک مطروحه در مزایده مصوبه ی شماره ۹۱۶ مورخ ۹۹/۱۱/۱۸ شورای اسلامی شهر بصورت ۵۰% نقد و الباقی در اقساط پنج ماهه ( تا تاریخ۱۴۰۰/۰۴/۳۰) موضوع بررسی و با درخواست فوق صرفاً برای مزایده های مذکور موافقت شد.

۳-در خصوص نامه ی شماره ی ۲۰۵۹ مورخ۹۹/۱۱/۳۰ ازموسسه خیریه مهرآفرینان افق سبز در مورد تامین خودروی مناسب سازی شده جهت حمل معلولین گرانقدر ، موضوع بررسی و مقرر گردید جهت مساعدت در امر فوق جلسه ای با نهادهای ذیربط برگزار گردد.

۴-در این جلسه به تعدادی  دیگر از بندهای بودجه پیشنهادی سال ۱۴۰۰ شهرداری رسیدگی شد و بندهایی از آن مورد بازبینی و اصلاح قرار گرفت که ازمهمترین آنها عبارتند از :

-در نظر گرفتن بودجه برای بازسازی و اصلاح میدان امام (ره)

– افزایش بودجه ی مناسب سازی معابر مسکن مهر

– حذف بند ۴۰۲۰۳۰۰۲ مربوط به جمع آوری میدان امام علی (ع) (چهارراه چشمه علی )

– در مورد بند آخر لازم بذکر است این پروژه در سالهای قبل از طرح شورای ترافیک پیشنهاد گردیده بود ولی بدلیل اعتراضات گسترده ی مردمی (بالاخص اهالی شهرک های بوستان ، گلستان و انقلاب ) پروژه های مذکور حذف گردید.

شروع جلسه ۱۲/۳۰ ۹۹/۱۲/۰۲

 

bigtheme