سرخط ویژه
خانه / دسته‌بندی نشده / مراسم گرامیداشت ورود امام خمینی (ره) به ایران

مراسم گرامیداشت ورود امام خمینی (ره) به ایران

 مراسم گرامیداشت ورود امام خمینی (ره) به ایران با حضور مسئولین, عموم مردم, دانش آموزان در میدان امام خمینی (ره) شهرستان دامغان برگزار شد.

 ویژه برنامه گرامیداشت ورود امام خمینی (ره) به ایران روزدوشنبه مورخ۱۲/۱۱/۹۴ در میدان امام خمینی (ره) شهرستان دامغان با حضور مسئولین شهرستان ، عموم مردم ، عده ای از طلاب و جمعی از دانش آموزان برگزار شد.

 حجت الاسلام والمسلمین احمد فوادیان امام جمعه موقت شهرستان دامغان در این مراسم ضمن گرامیداشت آغازین روز دهه فجر گفت : انقلاب اسلامی به رهبری امام خمینی(ره)  فرصت بی‌نظیر تاریخی است که ملت ایران را از حصاری خطرناک رها ساخت .

حجت اسلام فوادیان تصریح کرد: برای حرکت و قیام امام خمینی (ره) می توان  ۹ مشخصه عنوان کرد که این ۹ مشخصه حرکت امام می تواند راه گشای همه ی ما تا انقلاب جهانی حضرت مهدی (عج) باشد.

وی با اشاره به اولین مشخصه حرکت امام تصریح کرد: ایستادگی در برابر نفوذ قدرت های خارجی اولین مشخصه حرکت امام راحل بود که از زمان رهبری بر ایران اجازه دخالت به هیچ کشوری داده نشد و در عصر حاضر نیز امام خامنه ای همچون امام راحل راه نفوذ را بر همه ی اجنبی ها بسته است.

فوادیان اهمیت دادن به توانایی ملت را دومین مشخصه عنوان کرد و گفت : مشخصه دیگر حرکت امام خمینی (ره) اهمیت دادن به توانایی ملت بود که اکنون نیز مقام معظم رهبری با تکیه بر اصل تولید و حمایت از محصولات داخلی این راه را ادامه داده است.

استاد حوزه و دانشگاه در ادامه یادآور شد : اتکا بر قدرت و توانایی مردم سومین مشخصه این حرکت است که ملت غیور ایران نشان داده است همواره در همه ی صحنه ها پیشتاز بوده و شعار ” ما می توانیم ” را سرداده است.

وی افزود : اصرار بر وحدت و توجه ویژه به مبارزه با رژیم قدس دو مشخصه دیگر از حرکت بنیان گذار کبیر انقلاب بوده که همواره در جامعه جریان دارد.

حجت الاسلام فوادیان خاطر نشان کرد : اصرار بر سازندگی کشور ، مدیریت صحیح اسلام و گسترش در جهان ، اعتماد و اقتدار به قدرت الهی را از دیگر مشخصه های حرکت امام خمینی (ره) عنوان کرد.

امام جمعه موقت دامغان در پایان اظهار داشت : انقلاب اسلامی ایران به همه ی اهدافی که در سال ۵۷ پیش روی خود گرفته بود دست پیدا کرده است و همه ی اهداف انقلاب به ثمر نشسته است.

dsc09761

bigtheme