سرخط ویژه
خانه / اخبار صفحه ی اصلی / قهرمانی تیم ووشو شهرداری دامغان در لیگ دسته اول کشور

قهرمانی تیم ووشو شهرداری دامغان در لیگ دسته اول کشور

ارسال به دوستان

قهرمانی تیم ووشو شهرداری دامغان در لیگ دسته اول کشور
تیم ووشو شهرداری دامغان قهرمان لیگ دسته اول کشور شو به لیگ ستارگان ووشو کشور راه یافت .

به گزارش خبرنگار تیتریک دامغان ؛ علی ولی نیاز مدیر تیم ووشو شهرداری دامغان در گفت و گوی تلفی با خبرنگار تیتریک ضمن اعلام خبر قهرمانی این تیم در مسابقات لیگ دسته اول ووشو کشور گفت : دیروز جمعه ، مرحله نیمه نهایی و نهایی لیگ دسته اول ووشو کشور با حضور چهار تیم شهرداری دامغان، هیئت ووشو مشهد، نان چوان تنکابن و دانشگاه سما خرم آباد در آکادمی فدراسیون ووشو برگزار شد که با صعود تیم های شهرداری دامغان و هیئت ووشو مشهد به لیگ برتر و همچنین قهرمانی تیم شهرداری دامغان به پایان رسید.

ولی نیاز افزود : تیم شهرداری دامغان در دیدار نیمه نهایی از ساعت ۱۰ صبح جمعه در مقابل تیم دانشگاه سما خرم آباد صف آرایی کرد و موفق شد در دیداری یک طرفه با حساب ۴ بر ۰ در تالو و ۶ بر ۳ ساندا بر تیم رقیب پیروز شده و ضمن راه یابی به دیدار پایانی ، به لیگ برتر ووشو کشور صعود داشته باشد .

مدیر تیم ووشو شهرداری دامغان ادامه داد : تیم شهرداری دامغان و هیئت ووشو مشهد در بخش تالو ۲ بر ۲ به تساوی دست یافتند تا مبازرات ۹ وزن ساندا تکلیف قهرمان این دوره از مسابقات را تعیین کند که در آخر به تلاش بچه های تیم ، شهرداری دامغان پیروز میدان شد و به لیگ ستارگان ووشو کشور راه یافت.

یه گزارش تیتریک ، اعضای تیم شهرداری دامغان به شرح زیر است :

تیم تالو : فرشاد مداح ، امین قربانی پور ، محمد میر خانی ، علی رضایی

تیم ساندا :

-۵۲ :مسلم روزخوش

-۵۶: رسول حسنی ، علیرضا کلانتری

-۶۰: سجاد تقی پور

-۶۵: محمد زمانی ، سجاد عباسی

-۷۰: مسعود فلاح

-۷۵:علی عمودخت ، مرتضی اصغری

-۸۰:سینا قاسم نژاد

-۸۵:اعتصام گنجانی

-۹۰:علی داور

کادر فنی تیم شهرداری دامغان:

سرمربی : حسین تقی پور

مربی: مجتبی رضایی

مدیر: علی ولی نیاز

سرپرست و مدیر عامل: حسین روشنفکر

تدارکات : احمد دولی

از دیگر افتخارات تیم شهرداری دامغان شناخته شدن به عنوان فنی ترین تیم بود که همچنین حسین تقی پور به عنوان بهترین مربی از این دوره از مسابقات شناخته شد.

در پایان فرزاد فتاحی مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان طی پیامی از افتخارآفرینی های ورزشکاران استان سمنان  در عرصه های مختلف ورزشی قدردانی کرد.

در این پیام آمده است؛ افتخارآفرینی های ورزشکاران استان سمنان  در عرصه های مختلف ورزشی در روزهای اخیر در ووشو ، بدمینتون و کوهنوردی که افتخاری بزرگ در سطوح حرفه ای ورزش استان می باشد، موجب شادی مضاعف مردم و جامعه ورزش استان شده است .

اینجانب ضمن عرض تبریک و قدردانی از زحمات تمامی دست اندرکاران ، مربیان و بازیکنان تیم های ورزشی این پیروزی های بزرگ را به مردم ورزش دوست استان سمنان، همه افتخارآفرینان مسابقات، به وی‍ژه جامعه ورزشی تبریک و تهنیت می گویم و از خداوند منان توفیقات هرچه بیشتر فرزندان شایسته ایران اسلامی را خواستارم. امیدوارم شاهد موفقیتهای هرچه بیشتر ورزشکاران در عرصه های بین المللی  باشیم.

فرزاد فتاحی

مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان

 

 

bigtheme