سرخط ویژه
خانه / اخبار / نشست خبری دبیر هفتمین جشنواره ملی پسته ایران – دامغان و تجلیل از خبرنگاران بمناسبت روز خبرنگار

نشست خبری دبیر هفتمین جشنواره ملی پسته ایران – دامغان و تجلیل از خبرنگاران بمناسبت روز خبرنگار

نشست خبری دبیر هفتمین جشنواره ملی پسته ایران – دامغان و تجلیل از خبرنگاران بمناسبت روز خبرنگار در سالن جلسات شورای اسلامی شهر دامغان در روز سه شنبه ۲۱ مردادماه ۱۳۹۹ برگزار شد.

رضا زارع زاده دبیر هفتمین جشنواره ملی پسته دامغان در نشست خبری جشنواره بیان کرد: برنامه افتتاحیه و اختتامیه در مجموعه تاریخی گردشگری چشمه‌علی دامغان دنبال خواهد شد.
رضا زارع زاده افزود: در توافق با مرکز صدا و سیمای استان، مقرر شد تا بعد از اتمام جشنواره، مستند پسته دامغان تهیه و از طریق شبکه‌های ملی پخش شود.
وی اضافه کرد: برنامه آیین شکرگزاری توسط کانون حاج علی اکبر تقوی، اجرای برنامه‌های شاد و فرهنگی از ۲ خواننده ملی و بومی برای حضور در برنامه غیر حضوری تلویزیونی و تجلیل از سه باغدار و سه سرمایه گذار موثر در شهرستان، از برنامه‌های جانبی این جشنواره است.
زارع زاده تصریح کرد: در نظر داریم تا در حاشیه این جشنواره به منظور تقویت و آشنایی بیشتر تولید کنندگان و تاجران پسته با بازار بورس، به همت بانک کشاورزی جلسه‌ای با حضور کارشناسان و دست اندرکاران بورس و تاجران عمده پسته برگزار شود. دبیر هفتمین جشنواره ملی پسته دامغان بیان کرد: در کنار جشنواره، تولیدات محتوایی و کلیپ‌های آموزشی ویژه کشاورزان، باغداران و تاجران تولید شده است که در طول برگزاری جشنواره در فضای مجازی منتشر می‌شود.

bigtheme