سرخط ویژه
خانه / اخبار / رضا زارع زاده در دیدار با معاون امور هماهنگی عمرانی استانداری سمنان: همکاری اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان با شهرداری دامغان برای بازسازی کاروان‌سرا و احیای دیگر طرح های تاریخی افزایش یابد

رضا زارع زاده در دیدار با معاون امور هماهنگی عمرانی استانداری سمنان: همکاری اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان با شهرداری دامغان برای بازسازی کاروان‌سرا و احیای دیگر طرح های تاریخی افزایش یابد

زارع زاده، رئیس شورای اسلامی شهر دامغان:

همکاری اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان با شهرداری دامغان برای بازسازی کاروان‌سرا و احیای دیگر طرح های تاریخی افزایش یابد.

اجرای طرح گردشگری در سد شهید شاهچراغی دامغان به دلیل موانع اداری متوقف شده است و با مساعدت شرکت آب منطقه‌ای سمنان برای رفع مشکلات پیش آمده اقدام شود.

شهرداری و اعضای شورای اسلامی شهر دامغان در سال های گذشته به خوبی برای توسعه اقتصادی با اجرای طرح های عمرانی و زیرساختی پای کار بودند و مردم‌ شریف شهر دامغان از عملکرد شهرداری رضایت دارند.

شیوع کرونا ویروس، مشکلات زیرساختی مراکز درمانی شهر دامغان را نمایان کرد و اجرای طرح های بهداشتی و درمانی در این شهر از مطالبه به حق شهروندان است.

از حضور ارزشمند دکتر فخری، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان و مدیران استانی در شهر دامغان برای پیگیری امور نهایت قدردانی را دارم.

 

bigtheme