سرخط ویژه
خانه / اخبار / دیدار رئیس شورای اسلامی شهر با رئیس بیمارستان ولایت و بررسی وضعیت بیماری کرونا

دیدار رئیس شورای اسلامی شهر با رئیس بیمارستان ولایت و بررسی وضعیت بیماری کرونا

هو الشافی
””بازهم از مردم خواهش می کنم در خانه بمانند””

صبح امروز (۹۸/۱۲/۲۵) آقای رضا زارع زاده رئیس شورای اسلامی شهر دامغان به اتفاق آقای دکتر ابراهیمیان معاون محترم شبکه بهداشت به منظور عرض خداقوت و تشکر از زحمات پرسنل محترم بیمارستان ولایت در بیمارستان ولایت حضور یافته و از وضعیت و شرایط فعلی بیمارستان و بیماران کرونیائی مطلع شدند.
دراین دیدار آقای دکتر محمدی رئیس بیمارستان با اشاره به آمار رو به تزاید بیماران و مبتلایان به ویروس کرونا اشاره کردند که ظرفیت پذیرش ما رو به اتمام است و متاسفانه هر شبانه روز تعداد زیادی از مبتلایان به کرونا به بیمارستان مراجعه می‌کنند و عده‌ای از آنها ناگزیر به بستری در بیمارستان می‌باشند و استمرار این وضعیت می‌تواند روز به روز شرایط ما را سخت تر و غیرقابل کنترل نماید.
ایشان اضافه نمودند همچنان از مردم خواهش می کنم “”” در خانه بمانند””” و با این عمل نیک خود حلقه انتقال و شیوع بیماری را قطع نمایند تا ما بتوانیم به بیمارانی که حدود چهار بخش بیمارستان را اشغال کرده‌اند رسیدگی کافی داشته باشیم.
ایشان همچنان به مبتلا شدن تعدادی از همکاران خود به بیماری کرونا اشاره کردند که این امرمی طلبد امارمبتلایان کنترل ومتوقف شود.
ایشان ضمن تشکر از همراهی و حمایت های مردم و خیرین به بیمارستان تاکید نمودند با گسترش و استمرار آمار رو به تزاید بیماران، ما همچنان نیازمند حمایت ها و دستگیری های سخاوتمندانه مردم و خیرین عزیز هستیم.
در این بازدید آقای رضا زارع زاده رئیس شورای اسلامی شهر به نمایندگی از اعضای شورای اسلامی شهر و اعضای انجمن مردمی توسعه دامغان از زحمات و مجاهدت های خالصانه دکتر محمدی و کلیه پرسنل محترم بیمارستان تقدیر و تشکر نمودند و آمادگی دو مجموعه یاد شده را برای هرگونه همکاری ومساعدت کماکان اعلام داشتند.
درپایان دو دستگاه تب سنج لیزری ابتیاع شده توسط خیرین محترم دختر خانم گل چهارساله به نام فاطمه گلعلی نژاد فرزند امیر محمد و آقای حاج محمد حسن گلعلی نژاد را جهت استفاده بیمارستان به ایشان و آقای دکتر ابراهیمیان معاون درمان شبکه بهداشت تقدیم نمودند.
قابل ذکر می باشد دو دستگاه تب سنج اهدایی اعضای محترم شورای اسلامی شهر نیز قبلاً تحویل شبکه بهداشت شهرستان شده بود.
به امیدشفای عاجل و سلامت همه بیماران عزیز و همکاری و همراهی بیش از پیش شهروندان محترم در قطع شبکه انتقال ویروس منحوس کرونا.

با احترام
روابط عمومی شورای اسلامی شهر دامغان
۹۸/۱۲/۲۵

bigtheme