سرخط ویژه
خانه / اخبار / حمایت مدیران صندوق های قرض الحسنه دامغان از جبهه مقابله با کرونا

حمایت مدیران صندوق های قرض الحسنه دامغان از جبهه مقابله با کرونا

هوالمستعان

حمایت مدیران صندوق های قرض الحسنه دامغان از جبهه مقابله با کرونا

اعطای وام قرض الحسنه به کسانی که قصد کمک به حرکت مردمی مقابله با کرونا دارند

جلسه مشترک مسئولین محترم صندوق های قرض الحسنه شهرستان و دست‌اندرکاران قرارگاه مردمی مقابله با کرونا ساعت ۱۹ روز چهارشنبه ۲۸ اسفند ۹۸ در محل سالن جلسات شورای اسلامی شهر برگزار شد، در این جلسه ابتدا آقای رضا زارع زاده مسئول قرارگاه مردمی گزارشی از وضعیت بیماری کرونا در شهرستان و اقدامات مقابله‌ای انجام شده توسط قرارگاه و مسئولین شهرستان را به اطلاع اعضا رسانید و هدف جلسه را جلب حمایت صندوق های قرض الحسنه از حرکت فراگیر شهروندان محترم در مقابله با ویروس منحوس کرونا بیان کردند.

سپس آقای هراتی مسئول کمیته پشتیبانی قرارگاه ضرورت حمایت فوری از بخش های بهداشت و درمان شهرستان را گوشزد نمودند و تقاضا کردند مسئولین محترم صندوق های قرض الحسنه به میدان آمده و از این حرکت مردمی( مقابله با کرونا )حمایت نمایند.
درادامه جلسه حضارمحترم هر کدام نقطه نظرات خود را مطرح نموده و سرانجام مقرر شد صندوق های مزبور به دو صورت از این حرکت مردمی حمایت نمایند.

۱- اعطای وام قرض الحسنه به کسانی که از سوی قرارگاه معرفی می‌شوند به منظور مساعدت و حمایت از برنامه‌های قرارگاه درتامین نیازهای اساسی بهداشت و درمان و تجهیز مراکز جدید درمانی و نقاهتگاه بیماران بهبود یافته.
۲- اعطای کمک ها و مساعدت های نقدی و تشویق خیرین به مشارکت در تامین نیازهای ضروری بهداشت و درمان شهرستان.
موید باشید.

روابط عمومی شورای اسلامی شهر و کمیته اطلاع رسانی قرارگاه مقابله باکرونا شهرستان دامغان
۹۸/۱۲/۲۸

bigtheme