سرخط ویژه
خانه / اخبار / جلسه کمیسیون ورزش و جوانان شورای شهر دامغان برگزار شد

جلسه کمیسیون ورزش و جوانان شورای شهر دامغان برگزار شد

با توکل بر خداوند متعال پیرو هماهنگی شفاهی جلسه کمیسیون ورزشی و جوانان شورای اسلامی شهر دامغان در مورخه ۹۹/۱/۲۴ راس ساعت ۹ با تلاوتی چند از کلام ا… مجید و با حضوراعضای محترم شروع و بعداز بحث و تبادل نظر مواردی به شرح زیر به تصویب اعضاء محترم رسید.

در ابتداء جلسه عملکرد کمیسیون ورزشی و جوانان و باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری در سال ۱۳۹۸ مورد بررسی قرار گرفت.

ارائه گزارشی از روند برنامه های اجرایی توسط مسئول کمیسیون و مدیرعامل باشگاه به شرح ذیل ارائه گردید.

برنامه ها در دومحور اجراء گردید:

۱-ویژه پرسنل شهرداری

۲- ویژه عمومی

۱-ویژه پرسنل شامل استخر در دو مرحله در سمنان ، تامین سالن جهت فوتسال والیبال و گردش در طبیعت

۲-ویژه عمومی۲/۱ – آکادمی والیبال در رده های پایه شامل نونهال ، نوجوان و جوان و امید به تعداد ۲۰۰ نفر تحت پوشش آموزش قرار گرفتند در طول سال هر هفته ۲۰ جلسه ( هزینه ها سالن و تجهیزات ورزشی ، توپ و لباس با شهرداری ، هزینه مربی و… از محل شهریه)

۲/۲ – تشکیل تیم فوتسال ویژه بانوان تحت عنوان شهرداری با مربی با تجربه و شرکت در مسابقات چند جانبه شاهرود ،آرادان و دامغان در اسفند به  میزبانی  شهرداری دامغان برگزار گردید.

۲/۳ – میزبانی مسابقات والبیال قهرمانی کشور در رده نوجوانان منطقه ۳ و شرکت تیم شهرداری در این مسابقات

۲/۴- برگزاری جشنواره پرواز بادبادک ها ویژه کودکان و جشنواره غذا همزمان با ششمین جشنواره ملی پسته ایران – دامغان

۲/۵-همکاری با ادارات و نهادها در اجرای مسابقات فرهنگی ورزشی در ایام ا… ها و مناسبت های ملی مذهبی ( هفته تربیت بدنی – بسیج – دهه فجر)

مقرر گردید از ظرفیت و توان دیگر ادارات و نهادها در راستای تحقق برنامه های ورزشی سال۹۹ استفاده شود لذا به همین منظور مقرر شد رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ، مسئولین تربیت بدنی سپاه ، آموزش و پرورش و دانشگاهها به عنوان عضو در جلسه حضور یابند.

با توجه به ویروس کرونا و بنا بر مصوبه ستاد مبارزه با کرونا کلیه فعالیت های ورزشی به حال تعطیل درآمده است مقرر گردید برنامه های سال ۱۳۹۹ در دو محور پرسنل شهرداری و عمومی درجلسات آینده مورد بررسی قرار گیرد.

مقرر گردید با توجه به اینکه در سرفصل بودجه سال ۱۳۹۹ شهرداری در خصوص فعالیت های ورزشی در محور باشگاه فرهنگی ورزشی در حوزه شهروندان ردیفی دیده نشده است مراتب از طریق شهرداری در اولین فرصت ممکن پیگیری و نتیجه اعلام شود تا پس از آن تصمیمات لازم اتخاذ گردد.

در پایان عزیزان در خصوص فعالیت سال ۱۳۹۸ نقطه نظرات خود را اعلام نمودند.

جلسه با ذکر صلوات برمحمد و آل محمد (ص) ساعت ۱۲:۳۰ پایان پذیرفت.

حاضرین در جلسه:

ناصر ابراهیمی

رضا ناصری

حسین اقبالیه

علی اکبر حسن بیکی

حسن حاجی زاده

حسین روشنفکر

bigtheme