سرخط ویژه
خانه / اخبار / جلسه کمیسیون اشتغال و کارآفرینی شورای اسلامی شهر در روز سه شنبه ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ برگزار گردید

جلسه کمیسیون اشتغال و کارآفرینی شورای اسلامی شهر در روز سه شنبه ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ برگزار گردید

به یاری حق، جلسه کمیسیون اشتغال و کارآفرینی شورای اسلامی شهر در روز سه شنبه ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ در ساعت ۱۱ صبح با حضور اعضاء در محل سالن جلسات شورای اسلامی شهر برگزار گردید.

این جلسه که به ریاست آقای رضا زارع زاده رییس شورا و کمیسیون اشتغال و کارآفرینی و با حضور آقایان مهندس نصرتی شهردار محترم، دقیقی نماینده محترم فرماندار، دکتر خواجه زاده مشاور امام جمعه محترم، کشاورزیان رییس محترم کمیته امداد، زحمتکش سرپرست محترم اداره بهزیستی، سرهنگ مدرسی جانشین محترم سپاه ناحیه، مهندس ناصری، مهندس اقبالیه و ابراهیمی از اعضا محترم شورای اسلامی شهر و دیگر اعضا کمیسیون اشتغال و کارآفرینی و با دستور جلسه پیگیری مصوبات جلسه گذشته کمیسیون و بررسی وضعیت ومشکلات صدور مجوزات درخصوص سرمایه گذاری در شهرستان برگزار گردید؛‎ در ابتدا رضا زارع زاده مسئول کمیسیون اشتغال و کار آفرینی شورای اسلامی شهر گزارشی از پیگیری های مصوبات جلسه گذشته ارائه نموده و همچنین در خصوص بیمه سلامت روستاییان و عشایر، دریافت مجوز شرکت ماهنوش ستاره آریا، مجوز شرکت چهل سی، و چند مرکز تولیدی دیگر توضیحاتی را بیان کردند.

در ادامه اعضاء حاضر در جلسه نیز نقطه نظرات خود را پیرامون دستور جلسه بیان کردند.

در پایان پس از بحث و تبادل نظر موارد ذیل به تصویب رسید:

۱- تشکیل جلسه با افرادحقیقی وحقوقی مرتبط بامرکز نگهداری سالمندان واقع در جاده چشمه علی به منظور همفکری ورفع موانع بهره برداری از آن مرکز.

۲- پیگیری مشکل مسکن مددجویان کمیته امداد

۳- پیشنهاد به فرمانداری برای ساماندهی پسته فروشان مسیر جاده دامغان به شاهرود و سمنان، با ایجاد مراکز ویژه و متمرکز عرضه پسته.

۴- ایجاد مرکز و محلی دائمی برای مساعدت و راهنمایی و پیگیری مشکلات سرمایه گذارانی که جهت سرمایه گذاری به شهر دامغان مراجعه می کنند.

۵- ارائه طرح ایجاد مرکز تولید نان و سوغات دامغان با همکاری کمیته امداد و بهزیستی.

۶- ارائه طرحهای سرمایه گزاری و اشتغال توسط اداراتی که تاکنون اقدام ننموده اند.

۷- ارائه طرحهای سرمایه گذاری قابل حمایت از ناحیه دولت با توجه به دستورالعمل بودجه کل کشور در سال۹۹ با همکاری کارشناسان محترم فرمانداری، شهرداری، سپاه پاسداران و ادارات دیگر عنداللزوم.

جلسه با ذکر صلوات در ساعت ۱۳ خاتمه یافت.

bigtheme