خانه / اخبار / جلسه هم اندیشی عباس آل بویه رئیس شورای اسلامی استان سمنان و محمد بذرکار عضو هیئت رئیسه و رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای عالی استانها با شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر دامغان

جلسه هم اندیشی عباس آل بویه رئیس شورای اسلامی استان سمنان و محمد بذرکار عضو هیئت رئیسه و رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای عالی استانها با شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر دامغان

📌به گزارش خبرنگار هفته نامه کندوی البرز در جلسه هم اندیشی عباس آل بویه رئیس شورای اسلامی استان سمنان و محمد بذرکار عضو هیئت رئیسه و رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای عالی استانها با شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر دامغان مطرح شد:

🏢 کرونا نتوانست خدمات دهی به شهروندان و پروژه های عمرانی شهرداری دامغان را متوقف نماید

🏢حمایت همه جانبه و انعکاس عملکرد شورا و شهرداری دامغان درسطح کشور انجام خواهد شد

☑️#عضوهیئترئیسهشورایعالیاستانها بیان کرد؛ همواره خدمات شورا و شهرداری دامغان موردتوجه بوده‌است و اقدامات ارزنده این دونهاد با توجه به رتبه اول مصوبات در #کمیتهانطباقباقانون بسیار ارزنده است .

☑️وی در ادامه گفت:#حمایت همه جانبه شورای عالی استان‌ها و #انعکاس_رسانه‌ ای عملکرد شورا و شهرداری دامغان در سطح کشور ودر جهت توسعه خدمات دهی بیشتر به مردم انجام خواهد شد.

☑️ رضا زارع زاده رئیس شورای شهر #دامغان گفت در این جلسه بیان کرد: در حوزه توسعه شهری همیشه سعی شده است به همه مناطق سطح شهر به یک اندازه رسیدگی شود.

☑️ #زارع_زاده افزود؛ در این وضعیت اقتصادی و در سالی که با توجه شیوع کرونا به سختی گذشت عملکرد عمرانی شهرداری با سال‌های قبل تفاوتی نداشت و بعضا پروژه های عمرانی بیشتر هم بوده است.

☑️وی تصریح کرد: سرفصل های مالی شهرداری و #شورایشهردامغان بوضوح جهت اطلاع عموم #شفاف_سازی و منتشر شده است.

☑️رئیس شورای شهر دامغان در این جلسه با بیان موضوع شکایت از #افرادمخرب در #فضای_مجازی و اتهامات #مغرضانه به شورای شهر و شهرداری دامغان و عدم رسیدگی مراجع ذی صلاح به شکایات مطرح شده، از عضو هیئت رئیسه شورای عالی استانها و رئیس شورای اسلامی استان سمنان خواست در این خصوص موضوع را بررسی و #تهمت ها و #افتراهای وارده در خصوص عملکرد این دونهادرا مورد پیگیری قرار دهند.

☑️ #شهردار_دامغان نیز در این جلسه با بیان اینکه از جمله اقداماتی که به نحو احسن برای مردم انجام می‌گیرد قطعاً بخوبی قضاوت وداوری می‌شود به تشریح برخی عملکرد شهرداری #دامغان پرداخت.

☑️ #نصرتی افزود: بحمدالله رضایتمندی بالایی از عملکرد شورای اسلامی و شهرداری #دامغان در سطح شهر و در برخورد با شهروندان مشهود است.
مهندس نصرتی در خصوص بعضی از عملکرد درجه یک شهرداری در حوزه پروژههای عمرانی به پروژه باغ ایرانی، پارک بانوان، پارک تخصصی کودک و نوجوان، مناسب سازی مسیر معلولین، مرکز آی تی شهرداری، توسعه فضای سبز، طرح جامع مدیریت شهری وشفافیت های مالی و ذی حسابی #شهرداری_دامغان و… اشاره کرد.

 

bigtheme