سرخط ویژه
خانه / اخبار / جلسه ستاد برگزاری پنجمین جشنواره ملی پسته

جلسه ستاد برگزاری پنجمین جشنواره ملی پسته

جلسه ستاد برگزاری پنجمین جشنواره ملی پسته ایران – دامغان به ریاست آقای زارع زاده رئیس شورای اسلامی شهر دامغان و دبیر پنجمین جشنواره ملی پسته ایران – دامغان، در روز سه شنبه ۱۶ مرداد ساعت ۱۰:۳۰ با نام و یاد خدا و ذکر صلوات برمحمد(ص) و آل محمد(ص) در اتاق جلسات شورای اسلامی شهر برگزار شد.

در این جلسه تصمیماتی به شرح ذیل اتخاذ گردید:

۱- اعضای محترم ستاد جشنواره نسبت به دریافت و توزیع دعوتنامه جشنواره اقدام فرمایند و یا اسامی و آدرس مهمان ها حداکثر تا ۲۲/۰۵/۹۷ به دبیرخانه ارسال و دبیرخانه اقدام به توزیع نماید.

۲- پیشنهادات نسبت به دعوت از مهمانان خاص بصورت کتبی توسط اعضاء ستاد ارائه شود.

۳- مسئولین ادارات، مهمان های ویژه و عمومی توسط دبیرخانه ستاد دعوت شوند.

۴- در ارتباط با نمایشگاه و دراختیار قراردادن غرفه ها در کمیته مالی و نمایشگاه بحث و بررسی صورت گیرد.

۵- تجلیل از باغداران نمونه، تولیدکنندگان و… در مراسم های جشنواره صورت خواهد گرفت.

۶- مققر شد اتحادیه صنفی پسته و خشکبار و شرکت تعاونی پسته کاران نسبت به فراهم آوردن مقدمات معاملات پسته در بورس و برگزاری جلسات توجیهی با افراد داوطلب و ابواب جمعی خود با همکاری اداره تعاون روستایی شهرستان اقدام نمایند.

۷- طرح پوستر تبلیغاتی به رویت اعضاء رسید، با تغییرات اندک مورد تایید قرار گرفت.

۸- مقرر شد ذیل پوستر اصلی جشنواره صرفا عنوان ” ستاد برگزاری پنجمین جشنواره ملی پسته ایران دامغان ” ذکر گردد.

۹- مقرر شد در مراسم افتتاحیه یا اختتامیه جشنواره موضوع بورس پسته توسط مسئولین عالی­رتبه کشوری بورس مطرح گردد، و ضمناً کارگاه آموزشی با موضوع فوق برای داوطلبین مربوطه در طول دوره جشنواره برگزار گردد.

۱۰- اعضاء ستاد با برگزاری جشن ویژه با حمایت مسئولین محترم هایپرمارکت نگین کویر دامغان در روز پنجشنبه ۱۵ شهریورماه موافقت نمودند.

۱۱- مقرر شد با توجه به هماهنگی های بعمل آمده، جشن ویژه ای در یکی از روزهای برگزاری جشنواره با حمایت بخشداری، شهرداری و شورای اسلامی شهر امیریه، در این شهر برگزار گردد.

جلسه در ساعت ۱۲ با ذکر صلوات خاتمه یافت.

 

bigtheme