سرخط ویژه
خانه / دسته‌بندی نشده / تهدید رهبر انقلاب که تیتر رسانه‌های جهان شد

تهدید رهبر انقلاب که تیتر رسانه‌های جهان شد

حقمان را از دهان گرگ بیرون می‌کشیم؛
تهدید رهبر انقلاب که تیتر رسانه‌های جهان شد
… تمامی این رسانه‌ها، تهدید رهبر انقلاب به آتش زدن توافق هسته ای درصورت نقض برجام توسط آمریکا را مورد توجه قرار داده و با تیترهای مشابهی به انعکاس بیانات ایشان پرداخته‌اند.
رهبر تهدید رهبر انقلاب که تیتر رسانه‌های جهان شد

 به گزارش سرویس سیاسی جام نیـوز، بیانات روز گذشته رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار سران سه قوه، مسئولان و کارگزاران نظام، مدیران ارشد دستگاه‌های مختلف و عناصر فعال سیاسی، اجتماعی و فرهنگی، انعکاس گسترده ای در رسانه های جهان داشته است.

تمامی این رسانه‌ها، تهدید رهبر انقلاب به آتش زدن توافق هسته ای درصورت نقض برجام توسط آمریکا را مورد توجه قرار داده و با تیترهای مشابهی چون “رهبر ایران تهدید کرد درصورت نقض توافق توسط غرب، آن را آتش خواهد زد”، “ایران وعده داد، درصورت پاره کردن توافق توسط آمریکا، آن را آتش بزند” و “رهبر ایران درباره توافق هسته ای به کاندیداهای آمریکایی هشدار داد” به این موضوع پرداخته اند.

 در ابتدای این گزارش‌ها می خوانیم: آیت الله علی خامنه ای، رهبر عالی ایران روز سه شنبه تهدید کرد، اگر کاندیداهای ریاست جمهوری آمریکا به توافق پشت پا بزنند، ایران نیز این توافق را آتش خواهد زد.

 در این گزارش ها به اظهارات برخی کاندیداهای ریاست جمهوری آمریکا علیه برجام نیز اشاره شده است. از جمله تدکروز که گفته بود درصورت رئیس جمهور شدن، برجام را پاره خواهد کرد و دونالد ترامپ که توافق هسته ای با ایران را فاجعه بار خوانده بود.

 رهبر ایران تاکید کرده، جمهوری اسلامی در ابتدا توافق هسته ای را نقض نخواهد کرد زیرا وفای به عهد یک دستور قرآنی است اما اگر نامزدهای آمریکایی  تهدید خود مبنی بر پاره کردن برجام را عملی کنند جمهوری اسلامی آن را آتش خواهد زد.

bigtheme