سرخط ویژه
خانه / اخبار / بازدید رئیس شورای اسلامی شهر دامغان از شرکت صنایع تیگسان

بازدید رئیس شورای اسلامی شهر دامغان از شرکت صنایع تیگسان

بازدید رئیس شورای اسلامی شهر دامغان از شرکت صنایع تیگسان
در تاریخ ۲ مهرماه ۹۷ جناب آقای رضا زارع زاده رئیس شورای اسلامی شهر و مسئول کمیته اشتغال شورا شهر از شرکت صنایع تیگسان دامغان سهامی خاص که به تولید ظروف تفلن و سرامیک اشتغال دارد، بازدید نمودند.
در این بازدید آقای کریمی مدیرعامل شرکت صنایع تیگسان گزارشی از فعالیت های شرکت ارائه نموده و سپس به بیان مشکلات خود پرداخت.
این شرکت، همچون بسیاری از شرکت های دیگر در گذشته تعداد قابل توجه ای کارگر و پرسنل داشته که در حال حاضر بدلیل کسادی بازار فروش و کمبود نقدینگی به حداقل ظرفیت تولید خود رسیده و تعداد افراد شاغل در آن نیز به حداقل یعنی ۷ نفر رسیده است.
تقاضای شرکت تسریع در پرداخت تسهیلات درخواستی آنهاست تا بتواند با جذب این اعتبار و خرید دستگاههای جدید و تجهیز برخی از دستگاههای موجود وضعیت تولید کارخانه را از حالت رکود فعلی خارج نموده و حداقل ده الی پانزده نفر نیروی جدید جذب نماید و محصولات خود را از لحاظ کمی و کیفی ارتقاء بخشد.
لازم به توضیح می باشد که تسهیلات مورد تقاضای این شرکت مبلغ پانصد میلیون تومان می باشد که در کارگروه های مربوطه شهرستان به تصویب رسیده و ایشان به صندوق کارآفرینی امیدبرای اخذ وام معرفی شده اند.
در ادامه جلسه و فی المجلس ریاست شورا با مسئول محترم صندوق کارآفرینی امید تماس گرفته و موضوع ضرورت پرداخ سریعتر وام را گوشزد نموده و در نهایت مقرر شد یک قلم کمبود پرونده شرکت تامین و ان ءشاالله صندوق مزبور نسبت به پرداخت وام اقدام نماید.
بعد از اتمام گفت و شنودهای اداری و مالی به اتفاق آقای کریمی از بخش های مختلف تولید ظروف سرامیکی و تفلن بازدید به عمل آمد.
این شرکت در حال حاضر ظروف سرامیکی در ابعاد مختلف تولید می کند و ظروف تفلن و سرامیکی دیده را نیز تعمیر اساسی می نماید.
مواد اولیه مصنوعات شرکت از مواد عالی و درجه یک بوده و قیمت ظروف تولیدی در مقایسه با اجناس مشابه مناسبتر و ارزانتر می باشد.
ظروف تولیدی این شرکت به مدت یکسال گارانتی داشته و درصورت بروز اشکال درکالاهای عرضه شده در طی یکسال گارانتی، جنس کلا تعویض می شود.
همشهریان و هم استانی های عزیز می توانند برای خرید کالاهای شیک و با کیفیت این شرکت به شرکت تعاونی شهرداری دامغان و یا مغازه های دیگر عرضه کننده این تولیدات مراجعه نمایند.
ضمناً برای تعمیر ظروف قدیمی خود نیز می توانند از طریق مغازه آقای هاشم تقی در بازار نواب اقدام نمایند.
به امید آنکه هرچه زودتر مشکل مالی شرکت مرتفع گردد و همشهریان عزیز نیز از این کالای داخلی و با کیفیت عالی حمایت نمایند و بدینسان زمینه اشتغال تعداد دیگری از همشهریان جویای کار فراهم گردد؛
به یاری حق، ان ءشاالله

 

روابط عمومی شورای اسلامی شهر دامغان

bigtheme