سرخط ویژه
خانه / اخبار / آیین تجلیل از خبرنگاران و اصحاب رسانه

آیین تجلیل از خبرنگاران و اصحاب رسانه

طی جلسه ای که با حضور اصحاب رسانه در شهرداری دامغان برگزار شد شهردار دامغان گفت هنر خبرنگاری این است که با توجه به شرایط و ذوق خبری التهاب جامعه رو کم کند و نیز به جامعه انرژی ببخشد.

مسلم نصرتی با بیان این مطلب که خبرنگاران باید خودشان را به روز کنند و مطابق علم روز پیش بروند و یکی از این موارد بازدید و اشنایی با مشارکت مردم در حوزه شهری از نزدیک است، وی اذعان داشت که خبرنگاران و صاحبان قلم باید منعکس کننده حقیقت باشند.

رضا زارع زاده رئیس شورای شهر هم ضمن تقدیر از زحمات این قشر به صحت خبر در انعکاس و تواتر در اخبار اشاره کرد عضو هیئت منصفه مطبوعات با اشاره به اطلاع رسانی خبرنگاران در جامعه نیاز این قشر به مصونیت را پر اهمیت دانست، وی همچنین از برگزاری پنجمین جشنواره ی ملی پسته از ۱۲ تا ۱۶ شهریور با حضور اقشار مختلف مردم و مسؤلین و ۵ سفیر و ۲۰ هیئت تجاری خبر داد.

زارع زاده افزود امسال پیش بینی شده که هیچگونه هزینه ای از شهرداری دریافت نگردد و برنامه های عمده ای منجمله نمایشگاه کشاورزی و صنایع غذایی با ایجاد ۶۰ غرفه از استانهای مختلف ونیز صنایع دستی با همکاری میراث فرهنگی که در مجموع بیش از ۱۰۰ غرفه در مرکز تجاری ملت دامغان برگزار خواهد شد.

در پایان از خبرنگاران فعال و پرتلاش تقدیر و تشکر بعمل امد.

 

مهدی برناکی – خبرنگار کیهان

bigtheme