سرخط ویژه
خانه / اخبار / جلسه اعضاء محترم هیئت امناء پاساژ مطلب خان با ریاست شورای اسلامی شهر دامغان

جلسه اعضاء محترم هیئت امناء پاساژ مطلب خان با ریاست شورای اسلامی شهر دامغان

جلسه اعضاء محترم هیئت امناء پاساژ مطلب خان با ریاست شورای اسلامی شهر دامغان در روز چهارشنبه ۱۳۹۹/۰۲/۱۰ در ساعت ۱۱ صبح و در محل سالن جلسات شورای اسلامی شهر دامغان برگزار گردید.

در این جلسه ابتدا اعضاء محترم هیئت امناء پاساژ مطلب خان، روز شوراها را به ریاست شورا و اعضاء شورا به ویژه آقای ناصری عضو محترم شورا که در جلسه حضور داشتند، تبریک گفتند و سپس آقای بیرجندی مسئول هیئت امناء مشکلات مجموعه پاساژ مطلب خان و فضاهای اطراف آن را بیان نمودند و آقای ناصری عضو شورا شهر نیز به مشکلات موجود در محیط های پیرامونی پاساژ و فضاهای اطراف امامزادگان (ع) توضیحاتی را بیان نموده و سپس آقای رضا زارع زاده رئیس شورای اسلامی شهر از حضور اعضاء محترم هیئت امناء تشکر نموده و نقطه نظرات خود را مطرح نمودند.

وی در باب کمک به کسبه محترم آسیب دیده از بیماری کرونا اشاره نموده و خاطر نشان کردند که منتظر ارائه لیست آسیب دیدگان از طرف اتاق اصناف شهرستان می باشیم.

در پایان برخی از حاضرین در جلسه نقطه نظرات خود را مطرح و سپس تصمیمات به شرح ذیل اتخاذ گردید.

۱- به منظور آشنایی بیشتر با مشکلات پاساژ و محیط های پیرامونی آن مقررشد توسط ریاست شورا و شهرداری محترم از پاساژ مزبور بازدیدی به عمل آید.

۲- برای رفع مشکلات و نواقص موجود در فضاهای عمومی پاساژ جلسه ای با حضور مسئولین اداره اوقاف و متولی پاساژ، نماینده هیئت امناء پاساژ و شورای شهر طی هفته آینده برگزار و تصمیمات عملیاتی در آن جلسه اتخاذ گردد.

۳- به منظور حل و فصل مشکلات فضاهای آزاد امامزادگان (ع) مقررشد از سوی شورا و شهرداری پیگیری شود تا در جلسه ای با حضور مدیران استانی و شهرستانی میراث فرهنگی و اوقاف موانع آبادانی فضاهای فوق مرتفع گردد.

۴- درصورت درخواست و ارائه لیست از سوی مبادی مربوطه اصناف، کمک های معیشتی و … از کسبه آسیب دیده از سوی قرارگاه مردمی مقابله با کرونا و شورای شهر ارائه گردد.

جلسه در ساعت ۱۲:۳۰ با ذکر صلوات خاتمه یافت.

bigtheme