خانه / اخبار / گزارش کمیسیون ورزش و جوانان در سال ۱۳۹۸ و شش ماهه نخست سال ۱۳۹۹

گزارش کمیسیون ورزش و جوانان در سال ۱۳۹۸ و شش ماهه نخست سال ۱۳۹۹

گزارش کمیسیون ورزش و جوانان در سال ۱۳۹۸ و شش ماهه نخست سال ۱۳۹۹

 

احتراماً به استحضار می رساند با توجه به حضور آقای حاج ناصر ابراهیمی در شورای اسلامی شهر و انتصاب ایشان به عنوان مسئول کمیسیون ورزش و جوانان از تاریخ ۹۸/۸/۱۸ گزارش سه ماهه آخر سال ۹۸ و شش ماهه اول سال ۹۹ به شرح زیر ارائه می گردد.

۱- با توجه به اینکه بودجه سال ۹۸ تا تاریخ اول آذر هزینه شده بود لذا برنامه ای برای سه ماه آخر سال نمی شد تنظیم کرد.

۲- در سال ۹۹ اولین جلسه در تاریخ ۲۴/۱/۹۹ با حضور اعضای محترم شورا و مسئول باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری گذاشته شد. نتیجه جلسه:

الف) برنامه ریزی ویژه پرسنل شهرداری                                        ب) برنامه ریزی ویژه عمومی

ج) مشخص کردن اعضای کمیسیون از بیرون از تشکیلات شامل رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان، مسئول تربیت بدنی سپاه، آموزش و پرورش و دانشگاه ها

۳- دومین جلسه در تاریخ ۹۹/۲/۲۷ با حضور اعضای جدید برگزار گردید. نتیجه جلسه برنامه های سال ۹۹ مورد بررسی قرار گرفت و با توجه به بیماری کرونا بنابر مصوبه ستاد کرونا کلیه فعالیت های ورزشی به حال تعطیل درآمده، مقرر شد در صورت برطرف شدن بیماری و اجازه ستاد کرونا و در صورت تامین بودجه دستورالعمل های اجرای برنامه تنظیم جهت اجرا ابلاغ شود.

۴- جلسه با بنیاد برکت تهران به منظور استفاده از ظرفیت های درخصوص احداث مجموعه فرهنگی ورزشی در شهرستان دامغان که مقدمات تهیه زمین و طرح آن فراهم گردید.

۵- بررسی مشکلات اداره ورزش و جوانان درخصوص هیئت ها و سالن چند منظوره مجموعه انقلاب و هماهنگی با نماینده محترم مجلس جهت پیگیری

۶- جلسه با آقای خدابنده لو و مسئول اداره ورزش و جوانان به منظور رسیدگی به طرح های تربیت بدنی

در پایان لازم به ذکر است مسئول بودجه شهرداری اعلام می دارد که با توجه به دستورالعمل های ارسالی از وزارت کشور شهرداری نمی تواند بودجه را برای باشگاه فرهنگی یا تیم داری قرار دهد.

تمامی مستندات مربوط به این جلسات و پیگیری ها در دفتر شورای اسلامی شهر دامغان موجود می باشد.

bigtheme