سرخط ویژه
خانه / اخبار / گزارش بازدید انجمن توسعه از شرکت کاراسازه متین

گزارش بازدید انجمن توسعه از شرکت کاراسازه متین

انجمن مردمی توسعه دامغان در جلسه مورخه ۹۷/۱۲/۲ مقرر نمود به جهت آشنایی بیشتر اعضا محترم انجمن و دیگر تشکلهای علاقمند و موثرین محترم شهرستان، با مجموعه هلدینگ کاراسازه متین و همچنین تقدیر و تشکر از سرمایه گذاران و دست اندرکاران مجموعه مزبور بازدیدی از دو پروژه خودرو سازی و فراقطعه متعلق به هلدینگ کاراسازه متین داشته باشند.
بر این اساس در روز چهارشنبه مورخه ۹۷/۱۲/۸ با حضور برخی از مسئولین ادارات و روسای بانکها و موثرین محترم شهرستان و اعضا انجمن مردمی توسعه بازدید فوق انجام شد. در این بازدید حضار با فرایند تولید مخازن حمل سوخت ومایعات، کفی تریلی و…. که در حال حاضر در خط تولید قرار داشتند، آشنا شده و از نزدیک شاهد اشتغال۳۸ نفر در کارخانه خودرو سازی بودند. همچنین با طرحها و برنامه های آینده و پیش روی این مجموعه که می تواند زمینه اشتغال تعداد زیادی از افراد جویای کار را فراهم سازد، آشنا شدند.
در ادامه بازدید کنندگان به کارخانه فراقطعه متین عزیمت کردند و در آنجا نیز با فرایند کار و تولید انواع و اقسام قطعات بتنی،اعم از دیوار های پیش ساخته، اقسام جداول، بلوکهای سبک و سنگین ،کف پوشها وسنگهای مصنوعی، بتن اماده و… آشنا شدند.
در این مجموعه نیز در حال حاضر تعداد۱۵۸ نفر مشغول بکار بودند که با احتساب نیروهای شاغل در دو مرکز دیگر این هلدینگ مجموعا ۲۱۰ نفر بطور مستقیم شاغل می باشند.
بنا به اظهار آقای قنبر و دیگر مدیران این هلدینگ در صورت حمایت و پشتیبانی مسئولین استان و شهرستان با اجرای طرحهای تکمیلی و جدید تا سقف ۱۰۰۰ نفر بطور مستقیم در سه مجموعه فوق مشغول بکار خواهند شد.

لازم به ذکر می باشد که این برنامه برای بازدیدازمراکزدیگرتولیدی به منظورتشویق وحمایت ازسرمایه گذران عزیزادامه خواهد داشت وبرخلاف اظهار برخی افراد معلوم الحال هرگزجنبه سیاسی وانتخاباتی نداشته ونخواهد داشت.

bigtheme