سرخط ویژه
خانه / اخبار صفحه ی اصلی / نیمه اسفند‌ ماه ؛ برگزاری آئین نکوداشت حجت الاسلام والمسلمین ترابی

نیمه اسفند‌ ماه ؛ برگزاری آئین نکوداشت حجت الاسلام والمسلمین ترابی

ارسال به دوستان

نیمه اسفند‌ ماه ؛ برگزاری آئین نکوداشت حجت الاسلام والمسلمین ترابی
فرماندار دامغان با بیان اینکه تجلیل از قریب به سه دهه تلاش و مجاهدت حجت الاسلام والمسلمین سید محمود ترابی در سنگر امامت جمعه این شهرستان، تجلیل از جایگاه علم، تقوا، زهد و پرهیزکاری است، گفت: آیین نکوداشت این عالم فرزانه در دامغان برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار تیتریک دامغان ؛ حجت الاسلام محمدحسن رستمیان روز یکشنبه در هشتمین جلسه شورای فرهنگ عمومی این شهرستان افزود : باید با یک برنامه ریزی و هماهنگی خوب بتوانیم آیین نکوداشت در خور و شان و شخصیت آیت الله ترابی برگزار کنیم و از این مقام ارزشمند و عالم وارسته تجلیل شود.
وی اظهار داشت: تجلیل و تقدیر از عالمان و عارفان وارسته از دیدگاه آیات و روایات اهمیت و جایگاه ویژه ای برخورداراست و باید تلاش شود در برگزاری آیین تقدیر و تجلیل از آیت الله ترابی همگان مشارکت و همکاری کنند.
امام جمعه موقت دامغان با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی، انقلابی مردمی است ، یادآور شد: انقلاب اسلامی ایران با اتکا مردم و رهبری امام عظیم الشان به پیروزی رسید و امروز همه از برکات عظیم انقلاب در حال بهره مند شدن هستند.
وی گفت: شورای فرهنگ عمومی نقش مهم و تاثیر گذار در اجرای برنامه های فرهنگی دارد و باید نقطه نظرات اعضا ء در رشد و توسعه کارهای فرهنگی شهرستان نمود بهتری پیدا کندو مردم نیز ازان به خوبی بهره مند شوند.
فرماندار شهرستان دامغان نیز با بیان اینکه آیین تکریم، نکوداشت و تجلیل از عالمان دینی و عرفا باید به خوبی و در خور شان منزلت و شخصیت آنان برگزار شود ، افزود : امیدواریم بتوانیم آیین نکوداشت مقام ، منزلت عالم دینی و وارسته آیت الله سید محمود ترابی را در خور و شان و جایگاه والای ایشان برگزار شود.

bigtheme