سرخط ویژه
خانه / اخبار / نشست صمیمی شورای شهر و شهردار با ساکنین محترم مسکن مهر

نشست صمیمی شورای شهر و شهردار با ساکنین محترم مسکن مهر

نشست صمیمی ریاست و اعضاء شورای شهر، شهردار و مسئولین واحدهای شهرداری، رئیس اداره آب و فاضلاب شهری با اهالی محترم مسکن مهر دامغان در روز چهارشنبه ۳ مردادماه بعد از نماز مغرب و عشاء در محل مسجد حضرت فاطمه معصومه(س) شهرک مسکن مهر برگزار شد.

در ابتدای جلسه خیرمقدمی توسط آقای امینیان رئیس هیئت امناء مسجد به حاضران در جلسه گفته شد و در ادامه آقای زارع زاده ریاست شورای شهر دامغان با تبریک ایام دهه کرامت و میلاد حضرت امام رضا(ع)، مطالبی را در خصوص اقدامات و تصمیمات صورت گرفته و در دست بررسی توسط ششورای شهر و شهرداری بیان کردند.

در ادامه آقای مهندس نصرتی شهردار محترم نیز توضیحاتی در خصوص طرح های عمرانی، خدمات شهری، فرهنگی و … که توسط شهرداری در سال گذشته و هم اکنون صورت پذیرفته است بیان کردند.

وی افزود:در حوزه آماده سازی و خدمات شهری در مسکن مهر، بالاترین رتبه را نسبت به شهرداری های دیگر استان در مسکن مهر دارا می باشیم و ان شاءا… در سال جدید نیز این خدمات بیشتر و بهبود بخشیده خواهد شد.

وی نیز در خصوص تعریض و بهسازی مسیرهایی دسترسی جنوبی و شمالی به مسکن مهر مطالبی بیان کرد.

مهندس هنرمند رئیس محترم اداره آب و فاضلاب شهری نیز مطالبی را در خصوص وضعیت آب شهرستان و مسکن مهر بیان کردند و افزودند: آب شرب مسکن مهر و شهرستان به لحاظ کیفی مطلوب بوده و هر روزه به لحاظ بیولوژیکی و میکروبی و وجود عوامل بیماری زا، بررسی و آزمایش می شود.

وی در ادامه گفت: مشکلات برقی در این ایام نیز باعث افت فشار آب در بعضی مناطق شده است.

در همین خصوص آقای زارع زاده با توجه به مسائل مطرح شده از طرف اهالی محترم مسکن مهر در ارتباط با افت فشار آب، مسائلی را در خصوص رفع این مشکل به رئیس محترم اداره آب و فاضلاب بیان نمودند.

در پایان نیز به سوالات و پرسش های مردمی توسط مسئولان حاضر در جلسه پاسخ داده شد.

 

 

bigtheme