سرخط ویژه
خانه / اخبار / ملاقات رئیس و تعدادی از اعضا شورای شهر و شهردار دامغان با معاون عمرانی استاندار سمنان

ملاقات رئیس و تعدادی از اعضا شورای شهر و شهردار دامغان با معاون عمرانی استاندار سمنان

ملاقات رئیس واعضاء شورای اسلامی شهروشهرداردامغان با معاون عمرانی استاندار

دراین جلسه ابتدا آقای مهندس نصرتی شهردار مختصات کلی شهر دامغان و وضعیت عمومی شهرداری دامغان را تبیین نمودند،ایشان همچنین در زمینه های طرح باز افرینی شهری،حل وفصل مناقشات فی مابین شهرداری واموراب استان،پیگیری در خصوص ابلاغ ایین نامه استخدامی شهرداریها،مسایل فنی وشهرسازی از جمله تصویب مجوز طبقات وفق ضوابط طرح تفصیلی شهرو…تقاضای کمک و مساعدت ازجناب دکتر فخری نمودند.

درادامه جلسه آقای زارع زاده رئیس شورای اسلامی شهر نیز گزارشی از فعالیتها و برنامه های در دست اقدام شورا و شهرداری ارائه نمودند.ایشان با اشاره به برگزاری موفق پنج دوره جشنواره ملی پسته به دستاوردهای اقتصادی و فرهنگی و اجتماعی این جشنواره اشاره کردند و ضمن دعوت از معاون محترم استانداربرای حضور در ششمین جشنواره ملی پسته، خواستار حمایت همه جانبه ایشان از این رخداد بزرگ فرهنگی اقتصادی شدند. ایشان همچنین تقاضای حمایت و پشتیبانی از طرحهای عمده سرمایه گذاری شهرداری در بخشهای معدن،تولیدانرژی خورشیدی،گردشگری،صنایع تبدیلی و…نمودند.

یکی از مسائل عمده مطروحه در این جلسه کمک به احداث پارک کوهستان و ابشار در ضلع جنوب سد شهید شاهچراغی بود که مورد تاکید همه افرادحاضردر جلسه بود وآقای فخری قول مساعد دادند در این زمینه پیگیری جدی نمایند.
در ادامه جلسه هریک از حضاردر حوزه کاری خودگزارشی ارائه نمودند.

درپایان آقای دکتر فخری نیز بااشاره به امتیازات برجسته شهرستان دامغان ازجمله اثار باستانی وتاریخی منحصر به فرد ،اقلیم واب وهوای متفاوت درجنوب وشمال شهرستان وهمچنین محصول استراتژیک پسته که شهرت جهانی دارد،آمادگی خودرابرای هرنوع همکاری اعلام نمودند.ایشان بااشاره به تقاضا های مطروحه از سوی حاضرین در جلسه قول دادند در اولین فرصت ممکن به شهرستان دامغان عزیمت نموده ودر جلسه ای ویژه با حضور مسئولین ذیربط استانی درخواستهای مطروحه را مورد رسیدگی قرار دهند.

درپایان حضارضمن تشکر و افرازاستقبال خوب وصمیمی آقای دکتر فخری اعلام نمودندما بدور از هیاهوهای سیاسی درپی خدمت به شهروندان محترم وتوسعه و آبادانی شهرمان هستیم و خوب است ما را منتسب به جناحهای موهوم سیاسی نپنداریدبلکه مارا جز “””کابینه کار”””” بدانید چرا که اگر جز این باشدبهتراست این سنگر را رها کرده وبه سراغ زندگی شخصی خود برویم. آقای فخری نیزاز این موضعگیری استقبال نموده وفرمودند:حالا که نیت به کار هست من رانیز “””عضو هشتم “”””” شورای شهر خودبدانید‌.
وبدینسان این جلسه به برکت ایام ولیالی مبارک قدر،بابرکت حضور عضوهشتم در شورای اسلامی شهر دامغان به پایان رسید.

۷ خردادماه ۱۳۹۸

bigtheme