سرخط ویژه
خانه / مصوبات شورا 1398 / مصوبات جلسه ۲۴۱ – ۹۸/۱۲/۲۵ شورای اسلامی شهر دامغان

مصوبات جلسه ۲۴۱ – ۹۸/۱۲/۲۵ شورای اسلامی شهر دامغان

۱- درخصوص نامه شماره ۵/ ۰۷۸۲۱/ ۹۸ مورخ ۲۵/ ۱۲/ ۹۸ در رابطه با اصلاحیه بودجه پیشنهادی سال ۱۳۹۸ شهرداری دامغان به مبلغ ۰۰۰/ ۰۰۰/ ۴۴۰/ ۵۷۵ ریال، موضوع بررسی و با موارد اصلاحی بودجه موافقت شد.

۲- بنابر مصوبه ستاد کرونای شهرستان و مباحث مطروحه در جلسه مشترک مورخ ۲۵/ ۱۲/ ۹۸ به منظور حمایت از کسبه محترم که در پایان سال به دلیل عارضه کرونا وضعیت درآمد مناسبی ندارند و با اعلام تعطیلی مراکز تجاری از سوی اتحادیه های مربوطه مبادرت به تعطیلی واحد تجاری خود نمودند، لذا مقررشد به شهرداری اعلام شود ضمن بررسی کلیه واحدهای تجاری که با بستن مغازه های خود برای مبارزه با کرونا معاضدت نموده اند، با حذف عوارض کسب و پیشه آنها در ماههای اسفند ۹۸ و فروردین ۹۹ مورد تشویق قرار گیرند.

۳- درخصوص نامه شماره ۱۸/ ۰۶۴۱۴/ ۹۸ مورخ ۲۵/ ۱۰/ ۹۸ در رابطه با پلاک ثبتی شماره ۱/ ۲۲۸۸ که مصوبه شماره ۷۰۷-۱۵۲۴-۹۸ ( صورتجلسه توسعه و تعریض ) در مورد آن به تصویب رسیده بود ولی با قیمت کارشناسی پلاک معوض ۲۳۰۸ با مالکیت شهرداری ( ۰۰۰/ ۰۰۰/ ۳۴ ریال برای هر مترمربع ) موافقت نشده بود، موضوع بررسی و بعد از مذاکره با مالک با قیمت ۰۰۰/ ۰۰۰/ ۳۶ ریال موافقت شد. در ضمن برای پلاک ۱/ ۲۲۸۸ با قیمت کارشناسی مطابق برگه کارشناسی پیوست برای هر مترمربع ۰۰۰/ ۰۰۰/ ۳۷ ریال موافقت شد.

 

bigtheme