خانه / اخبار / مجد، فرماندار دامغان در دیدار با معاون امور هماهنگی عمرانی استانداری سمنان:  از تلاش‌های شهرداری و اعضای شورای اسلامی شهر دامغان که در سال های گذشته برای توسعه و عمران مرکز شهرستان در تلاش هستند، قدردانی می‌کنم

مجد، فرماندار دامغان در دیدار با معاون امور هماهنگی عمرانی استانداری سمنان:  از تلاش‌های شهرداری و اعضای شورای اسلامی شهر دامغان که در سال های گذشته برای توسعه و عمران مرکز شهرستان در تلاش هستند، قدردانی می‌کنم

مجد، فرماندار دامغان:

از تلاش‌های شهرداری و اعضای شورای اسلامی شهر دامغان که در سال های گذشته برای توسعه و عمران مرکز شهرستان در تلاش هستند، قدردانی می‌کنم.

زیرساخت های خوبی برای رونق اقتصادی و کسب و کار با تلاش شهرداری در شهر دامغان به بهره‌برداری رسیده است.

هماهنگی دستگاه های اجرایی استان برای تکمیل و اعطای مجوز برای اجرای طرح های عمرانی در شهر دامغان به طور ویژه پیگیری شود.

حمایت‌های استاندار محترم و معاونان ایشان برای اجرای طرح های عمرانی و زیرساختی در شهرستان دامغان انکار ناپذیر است و به صورت ویژه از تلاش های این عزیزان نهایت قدردانی را دارم.

شهرداری دامغان در سال های گذشته به خوبی از ظرفیت خیران و فعالان بخش خصوصی برای اجرای طرح های عمرانی و اقتصادی در حوزه شهری استفاده کرده است.

اجرای طرح های عمرانی و گردشگری مانند باغ ایرانی و ساخت چندین تالار و اقامتگاه تفریحی با همکاری بخش خصوصی از جمله دستاوردهای ماندگار شهرداری دامغان در سال های گذشته است‌.

bigtheme