سرخط ویژه
خانه / اخبار / قابل توجه همشهریان عزیز: جذب نیروی جدید آتش نشانی در سطح استان

قابل توجه همشهریان عزیز: جذب نیروی جدید آتش نشانی در سطح استان

استانداری سمنان در نظر دارد برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز شهرداریهای تابعه استان در مشاغل عملیاتی آتش­ نشانی شهرداریهای استان تعداد ۳۵ نفر از افراد واجد شرایط را از طریق برگزاری آزمون علمی، عملی و پس از طی مراحل گزینش به صورت پیمانی استخدام نماید.

این آزمون در استان سمنان حسب درخواستهای شهرداریهای استان در دو رشته شغلی آتش­ نشان و راننده وسائط نقلیه تندرو سنگین برگزار می­ گردد.

شرایط پذیرش متقاضیان جهت شرکت در این آزمون را دارا بودن مدرک تحصیلی دیپلم، فوق دیپلم و لیسانس در رشته­ های تحصیلی آتش­نشانی، آتش نشانی محیط زیست، تربیت بدنی، برق، تاسیسات، مکانیک، مخابرات و کامپیوتر و…  همچنین داشتن گواهینامه رانندگی پایه یک برای متقاضیان رشته شغلی راننده وسائط نقلیه تندرو سنگین و گواهینامه پایه دو یا پایه سه برای متقاضیان رشته شغلی آتش­ نشان اعلام کرد و افزود حداکثر سن پذیرش داوطلبان با مدرک تحصیلی دیپلم، فوق دیپلم و لیسانس به ترتیب ۲۵، ۳۰ و ۳۵ سال می باشد. ایشان همچنین در مورد آغاز پروسه ثبت نام آزمون نیز توضیح داد: ثبت­ نام در این آزمون از تاریخ ۱۰ تیرماه ۹۸ از طریق ورود به پایگاه اطلاع رسانی استانداری سمنان به نشانی ostan-sm.ir آغاز و به مدت یک هفته ادامه خواهد یافت.

شایان ذکر است این آزمون در تاریخ ۱۸ مردادماه سالجاری بصورت همزمان در سراسر کشور برگزار خواهد شد.

دفترچه راهنمای ثبت نام

bigtheme