سرخط ویژه
خانه / اخبار / رئیس شورای شهر دامغان: ۷۱ میلیارد تومان برای بودجه شهرداری دامغان مصوب شد

رئیس شورای شهر دامغان: ۷۱ میلیارد تومان برای بودجه شهرداری دامغان مصوب شد

رئیس شورای اسلامی شهر دامغان، گفت: بودجه سال جاری شهرداری این شهر به میزان ۷۱ میلیارد تومان پس از تصویب در صحن شورای اسلامی، به شهرداری ابلاغ شد.

رضا زارع زاده در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه ۷۱ میلیارد تومان بودجه برای سال ۹۹ شهرداری دامغان در شورای شهر مصوب شد، بیان کرد: بودجه بسته شده، نسبت به سال قبل از رشد بیش از ۱۰ درصدی برخوردار است چرا که در سال ۹۸ این بودجه رقمی معادل ۶۰ میلیارد تومان بود که تاکنون ۸۲ درصد آن تحقق پیداکرده است.

وی افزود: اتمام پروژه‌های نیمه تمام عمرانی، اجرای پروژه‌های شهری و تملک در مسیر در راستای روان سازی ترافیک شهری، بهسازی پارک‌ها در برای ارتقای کرامت و فرهنگ شهروندی، تهیه طرح تفصیلی جدید شهری، مشارکت در پروژه‌های سرمایه گذاری و تلاش برای جذب سرمایه‌گذار، حفظ و نگهداری اموال عمومی و گسترش فضای سبز شهری و توسعه فناوری اطلاعات در راستای مکانیزه کردن خدمات شهروندی و هوشمندسازی ترافیک و دوربین‌های نظارتی مهمترین رویکرد بودجه سال ۹۹ شهرداری دامغان هستند.

رئیس شورای اسلامی شهر دامغان با اشاره به اجرای ۲۲ پروژه عمرانی در شهرداری این شهر، ابراز کرد: بیش از ۲۷ میلیارد تومان در بودجه سال جاری به این پروژه‌های عمرانی اختصاص داده‌شده تا شاهد توسعه خدمات شهری باشیم.

زارع زاده گفت: یکی از اقدامات و فعالیت‌های خوب شهرداری می‌توان به افتتاح سایت جدید دفن زباله شهری در دامغان اشاره داشت که شهرداری برای این موضوع دو میلیارد تومان اعتبار از محل اعتبارات عمرانی صرف کرد تا کمک فراوان به حل مشکل زیست محیطی شهرستان داشته باشد.

 

bigtheme