سردارعلیزاده مهمان ویژه شورای شهر

عصر روز پنجشنبه مورخه ۹۸/۱۲/۲۲ دکتر علیزاده نماینده منتخب مردم شریف دامغان در مجلس شورای اسلامی مهمان ویژه جلسه رسمی شورای اسلامی شهر بودند، در این جلسه ابتدا رضا زارع زاده رئیس شورای اسلامی گزارشی از عملکرد و برنامه‌های پیشروی شورای اسلامی و شهرداری و اقدامات موثر در خصوص مقابله با کرونا از قبیل تهیه چهار دستگاه تب سنج لیزری با همت اعضای شورای شهر و خیرین شهرستان ،پیگیری برای تهیه لباس حفاظت شخصی پرسنل محترم بیمارستان ،پیگیری برای تهیه ماسک و دستکش و … مطرح نمودند و آمادگی شورا و شهرداری را برای آبادانی و توسعه همه جانبه شهر اعلام نمودند.

سپس اعضای محترم شورا نیز نقطه نظرات خود را مطرح کردند.
در پایان دکتر علیزاده نیز در خصوص اهمیت وحدت و کار جهادی برای آبادانی شهر مطالبی را مطرح کردند.
ایشان همچنین به اقدامات مثبت انجام شده در شهرستان برای مقابله با کرونا اشاره نمودند و خاطرنشان کردند ما می‌توانیم با همدلی و همت جلوتر از شهرها و مناطق دیگر هیولای کرونا را کنترل و به زانو در آوریم ،برای تحقق این هدف متعالی پیشنهاد تشکیل ستاد مردمی مقابله با کرونا با عضویت امام جمعه محترم ،فرماندار نماینده و نماینده منتخب، شهردار ،شورای اسلامی شهر ،رئیس شبکه بهداشت، نماینده تشکل‌های مردمی مرتبط را ارائه نمودند.
ایشان همچنان با اشاره به وجود فرصت های مناسب سرمایه‌گذاری در شهرستان فرمودند با همکاری بخش خصوصی انشاالله طی یک برنامه چند ساله می توانیم معضل بیکاری را در شهرستان به حداقل ممکن برسانیم.
درپایان جلسه تصمیماتی به شرح ذیل اتخاذ گردید.
۱- جلسات مستمر شورای شهربا نماینده منتخب (بعد از شروع به کار رسمی ایشان ) طبق یک برنامه زمان بندی شده و با دستور کار خاص برگزار گردد.
۲- تشکیل ستاد مردمی مقابله با کرونا توسط شورای شهر پیگیری شود تا از این طریق کمبودها ی موجود شناسایی و فرآیند رفع آن تسریع گردد.

روابط عمومی شورای اسلامی شهر دامغان
۹۸/۱۲/۲۲

توسط admin