جلسه کمیسیون بهداشت و درمان شورای اسلامی شهر دامغان مورخ ۹۹/۴/۱۲ ساعت ۱۰ صبح در محل شورای اسلامی شهر برگزار گردید.

در ابتدا آقای دکتر اقبالیه مسئول کمیسیون بهداشت و درمان شورا، با بیان خیرمقدم به حاضران در جلسه و طرح موضوع جلسه ( بررسی پیشنهادات و بررسی وضعیت شیوع و گسترش ویروس کرونا و بررسی درخواست شرکت های چهل سی و شرکت ماهنوش ستاره آریا عبیر آباد ) به بیان نکاتی در این خصوص پرداختند.

سپس آقای فولادیان معاون محترم برنامه ریزی فرماندار، آقای دکتر اکبری فر معاون محترم غذا و دارو شبکه بهداشت، آقای دکتر خواجه زاده مشاور محترم امام جمعه، آقای حسن بیکی نائب رئیس محترم شورای اسلامی شهر و آقای منصوریان مشاور محترم سلامت به بیان نظرات و دیدگاههای خود پرداختند.

در ادامه جلسه درخواست شرکت های چهل سی و ماهنوش ستاره آریا روستای عبیرآباد مطرح و مورد بررسی قرار گرفت.

در ادامه پس از بحث و تبادل نظر موارد ذیل به تصویب رسید:

۱- مقرر گردید درخصوص افزایش آگاهی بخشی مراجعین در ارتباط با خطرات بیماری کرونا، فرمانداری محترم مکاتباتی در همین خصوص با ادارت شهرستان جهت نصب بنرهایی در مقابل ادارات صورت دهد.

۲- مقرر گردید درخصوص فرهنگ سازی و اطلاع رسانی در رابطه با شیوع و خطرات بیماری کرونا در سطح شهر، از طریق شورای اسلامی شهر مکاتبه ای با شهرداری جهت تبلیغات از طریق بیلبوردها و تلویزیون شهری صورت پذیرد.

۳- در جهت رونق تولید و ایجاد اشتغال و رفع موانع و با توجه به موراد مطرح شده توسط مدیرعامل شرکت چهل سی، مقرر گردید بازدیدی با هماهنگی فرمانداری محترم و اعضای محترم کمیسیون جهت بررسی موارد مطروحه و رفع مشکل، صورت پذیرد.

۴- درخصوص درخواست شرکت ماهنوش ستاره آریا پس از توضیحات ارائه شده توسط نماینده شرکت و نماینده شبکه بهداشت و درمان، پس از تشکیل کمیسیون صدور مجوزات بهداشتی در استان تا پایان تیرماه ۹۹، اقدامات بعدی صورت خواهد پذیرفت.

جلسه ساعت ۱۲ با ذکر صلوات خاتمه یافت.

توسط admin