سرخط ویژه
خانه / دسته‌بندی نشده / تبریک سال نو

تبریک سال نو

به نام آفریدگار جان آفرین

نوروز، تجلای ” دیگرگونی و تغییر است.

نوروز ، آموزگار “تحول و معلم” شکوفایی” است.

نوروز ، معنای کامل “انقلاب” است.

نوروز ، تفسیرگر کوشش همه ی عناصرخلقت در رویشی دوباره ، در پس روزهای “فترت و سکون ” است.

و… اینک صدای پای نوروز عزیز دیگری می آید و آوای خوش یا مقلب القلوب والابصار ! صدای عقربه های ساعت زمان به گوش می رسد و خدا را می خواند که یا مدبراللیل و النهار ! ندای منادیان مشتاق می آید که یا محول الحول و الاحوال ! و اگر گوش جان بسپاری ، سمفونی امید بخش جانهای تحولخواه را می شنوی که خدا را از سر اصرار و ابتهال می خوانند که ” حول حالنا الی احسن الحال ” .

سال ۱۳۹۴ شمسی با همه ی خوشیها و تلخکامیها ، دامن کشان از صفحه زمان رخت برمی بندد و سالی دیگر، خرامان از راه می رسد. تردیدی نیست که ایرانیان ، یک سال دیگر، دشمن بدخواه را پشت دربهای طمع ورزی متوقف کردند و به بالندگی و سی و هفت سالگی انقلاب خود بالیدند.

در عرصه ی داخلی نیزبا برگزاری دو انتخابات سرنوشت ساز و مشارکتی ستودنی ، بر دلبستگی خودبه مواریث گرانقدر شهیدان که “جمهوری اسلامی” قانونی اساسی ” و ” اصل مترقی ولایت فقیه” است تاکید نمودند. اینک اما مردم شریف ایران اسلامی با درک صحیح از عظمت خود در جغرافیای سیاسی جهان و توجه به دلهای مشتاق میلیونها انسان حق طلب آزادی خواه که در گستره ی گیتی چشم به نهضت حیات بخش ما دارند ، می دانند که رسالتی خطیر و فزاینده در پیش رو دارند.

مردم ما باور دارند که انقلاب اسامی ما ،درآمدی برانقلاب جهانی دادگر جهان گستر موعود حضرت بقیه الله الاعظم روحی فداه است ؛ پس در این مسیر باید با تکیه برآیه ی شریفه ی و اعدوا لهم ما استطتعم من قوه ، سلاح استقلال و آن گاه توسعه ی متوازن و فراگیر خود را پیش از گذشته کارآمد نمایند. از دیگر سوی ، برمسئولان نظام اسلامی است که بدانند توجه به “اقتصاد مقاومتی” و برداشتن چشم امید از جبهه ی استکبار و تکیه بر ظرفیتها و استعدادهای درونزای ملت، اصلی اصیل و لازم الرعایه، در قاعده حکمرانی امروز است . اینجانب فرصت را مغتم شمرده و ضمن عرض شادباش این کهن عید سعید به رهبری فرزانه انقلاب اسلامی و عموم ملت شریف ایران ، به ویژه همشهریان عزیز دامغانی سعادت و نیکخبختی همگان را در سایه سار عنایات خدای قادر متعال و ادعیه ی مستجاب مهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف خواهانم . در پایان با امید به روزی که عفریت تورم، رکود ، بیکاری و فقر، در زیرچرخهای صنعت ، اقتصاد و تولید ثروت ملی ، از بین رفته و رایحه ی خوش رفاه ، آسایش و عدالت اجتماعی ، برجان نشیند به ارواح تابناک معمارکبیرانقلاب اسلامی و شهیدان عالیقدر درود فرستاده ، دستان پرمهر مردان این سامان را به گرمی فشرده و در برابر مقام شامخ زن مسلمان ایرانی نیز سرتعظیم  و تکریم فرود می آورم . برقرار و پاینده باشید.

                                                                                                                             

 

 

bigtheme