سرخط ویژه
خانه / اخبار / ابوالفضل حسن بیگی نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی بعنوان رییس مجمع نمایندگان استان سمنان تعیین شد.

ابوالفضل حسن بیگی نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی بعنوان رییس مجمع نمایندگان استان سمنان تعیین شد.

با برگزاری اولین نشست رسمی مجمع نمایندگان استان سمنان در مجلس شورای اسلامی در دوره دوره دهم  و با رای نمایندگان این استان ابوالفضل حسن بیکی برای مدت یکسال به عنوان رئیس مجمع نمایندگان استان سمنان انتخاب شد.

ابوالفضل حسن بیکی منتخب مردم شهرستان دامغان در مجلس دهم است که در کارنامه خود سابقه دو دوره نمایندگی مردم شهرستان دامغان در مجالس سوم و چهارم شورای اسلامی را دارد و عضویت در کمیسیون امور دفاعی این دو دوره از مجلس را داشته است.
احمد همتی نماینده مردم شهرستان های سمنان ، مهدیشهر و سرخه ، سید حسن حسینی نماینده مردم شهرستان های شاهرود و میامی ، ابوالفضل حسن بیکی نماینده مردم شهرستان دامغان و غلامرضا کاتب نماینده مردم شهرستان های گرمسار و آرادان از نمایندگان مردم استان سمنان در مجلس دهم هستند.

هریک از نمایندگان مردم استان سمنان در مجلس دهم براساس تخصص و علاقه خود برای کمیسیون های تخصصی این دوره از مجلس ثبت نام کردند که احمد همتی برای عضویت در کمیسیون بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی ، سید حسن حسینی کمیسیون فرهنگی ، ابوالفضل حسن بیکی برای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی و غلامرضا کاتب برای کمیسیون اجتماعی ثبت نام کردند.

bigtheme